Так, вчений стверджує, що після смерті душа людини не зникає, а починає існувати в іншому вигляді.

Шон Керролл

Свою думку Керролл підкріплює квантової теорії поля. Він пояснює, що "душа" - це лише збори ряду атомів, електронів та інших субатомних частинок. Після смерті ця "суміш" перестає утримуватися зовнішньою оболонкою (тілом), із-за чого субатомні частинки розлітаються по різних полів Всесвіту.

«Усі складники людської свідомості просто розлітаються по своїх місцях, але не зникають зовсім. Така поведінка частинок може підтверджувати існування і інших нематеріальних речей, таких як рай чи пекло, які в контексті теорії можуть бути невидимими квантовими об'єктами нашого Всесвіту», - заявив Шон Керолл.

Популярні новини зараз

Знищить потенцію: названа страва, від якої повинен відмовитися кожен чоловік

Доктор Комаровський назвав саму корисну кашу для дитини: і це не вівсянка

Без макіяжу і в домашній футболці: Осадча після третьої вагітності полетіла на відпочинок

"Ось це ганьба": Потап показав, що між ніг у Насті Каменських

Показати ще

Вчені розповіли, як визначити ризик розвитку раку у конкретної людини

А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись захоплююче відео по темі:

Нагадаємо, раніше вчені провели дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що відрізнити багатих чоловіків можна, подивившись на їх руки. Експерти посилаються на проаналізовані ними дані за правочинами, вчиненими на лондонських біржах. З'ясувалося, що найбільші угоди були укладені саме тими працівниками, у яких безіменний палець мав особливу відмінність. Яке саме - читай, перейшовши по посиланню.

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн