Лейкоз - злоякісне захворювання крові, точні причини розвитку якого все ще не встановлені. У більшості випадків лейкоз є набутим захворюванням, що виникають в основному у зв'язку з порушенням діяльності імунної системи, які можуть викликати вірусні інфекції, тривала інсоляція та екологічні аспекти.

Які зміни в стані дитини повинні насторожувати:

  • Раптова відсутність апетиту;
  • Безпричинна млявість, втома;
  • Часті синці на тілі, походження яких невідомо;
  • Сонливість;

Лейкемія

  • Збільшені лімфовузли;
  • Невмотивоване підвищення температури тіла;
  • Блідість шкірних покривів і слизових оболонок.

Медики назвали перші симптоми раку товстої кишки

Запідозривши недобре, необхідно насамперед здати аналіз крові. Так можна виявити наявні зміни у формулі крові і поставити вірний діагноз вчасно.

Популярні новини зараз

З такою дружиною старий довго не протягне: Тетяна Брухунова продовжує знущатися над старим Євгеном Петросяном (ФОТО)

Пестить його шийку стегна: Алла Пугачова показала, як при дітях бавиться з Максимом Галкіним

Христина Асмус випадково засвітила побої на обличчі після того, як зустрілася з Давидом Манукяном - Гарік Харламов виявився поганим чоловіком (ФОТО)

У Катерини Кухар і актора «Вечірнього кварталу» є спільна дитина!

Показати ще

Відомий онколог назвав єдиний спосіб профілактики раку

Дивись відео, в якому онколог відповідає на найпопулярніші питання про рак:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн