До чого може призвести поїдання фруктів перед сном?

Нічна печія. Людям з чутливим шлунком не можна вечеряти такими кислими фруктами, як ананас або яблука, оскільки вони можуть спровокувати нічну печію.

Безсоння. Фрукти багаті фруктозою, яка забезпечує тіло швидкої енергією. Вдень це корисно, проте в нічний час організму потрібен відпочинок. Якщо фрукти були з'їдені ввечері і тіло їх змушений перетравлювати вночі, це загрожує безсонням. Крім того, іноді фрукти не до кінця перетравлюються ввечері, залишаючись в товстій кишці, що провокує бродіння і здуття живота.

Солодкі фрукти

Ожиріння. Печінка перетворює фруктозу в необхідну енергію, але її надлишок перетворюється в жир і накопичується в клітинах. Солодкі фрукти, такі як виноград або банан, не можна їсти у великій кількості, особливо перед сном, коли функції організму сповільнюються.

Популярні новини зараз

41-річна Ані Лорак сильно схудла після весілля з Єгором Глібом

З такою дружиною старий довго не протягне: Тетяна Брухунова продовжує знущатися над старим Євгеном Петросяном (ФОТО)

В Україну повертається аномальне тепло: відома дата істотного потепління

Вона була ще дитиною: колишній Ані Лорак розповів про перший постільний досвід співачки

Показати ще

Метеоризм. Велика кількість клітковини в фруктах сприяє посиленому виробництва газів як побічного продукту. В результаті після фруктів і овочів у деяких людей виникає метеоризм, що особливо неприємно в нічний час.

Вчені назвали найбільш токсичний фрукт

Дивись відео, де лікар-дієтолог Світлана Фус відповідає на найбільш цікаві і важливі питання про харчування:

Нагадаємо, що велика кількість овочів і зелених листя в салаті ще не робить його "здоровим". Деякі інгредієнти можуть повністю анулювати його користь. Про це розповіла дієтолог з Нью-Йорка Бріджит Зайтлін. Спеціаліст назвала чотири продукту, додавати які в салат не варто ні в якому разі. Докладніше дивися тут.

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн