Як правило, кліндаміцин призначають при бактеріальних інфекціях: прищах, інфекціях крові, жіночих статевих шляхів, кісток і суглобів, сепсис та інфекціях легенів.

Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) схвалило, що цей антибіотик слід призначати тільки у випадку відсутності альтернативи. Наприклад, якщо є алергія на пеніцилін.

Антибіотик

За словами фахівців, одним з найнебезпечніших наслідків прийому кліндаміцину може бути коліт - серйозне запалення внутрішньої оболонки товстої кишки. Цей побічний ефект часто спостерігається після прийому більшості видів антибіотиків, однак у випадку з кліндаміцином, коліт набуває вкрай важку форму.

Доктор Комаровський назвав кращий антибіотик

Популярні новини зараз

Вчені відтворили зовнішність 18-річної дівчини, яка жила 9000 років тому

"Дантесиків" роблять: Надя Дорофєєва показала, чим займається у відпустці з чоловіком

Джолі, Гага, Айлиш та інші: світові зірки без макіяжу (ФОТО)

«Колишня» Дана Балана похвалилася реальними формами в модному купальнику

Показати ще

Ще одна проблема, до якої може призвести прийом цього препарату - надмірний ріст бактерії Clostridium difficile, яка здатна створити токсин, поява якої в організмі загрожує розвитком діареї, пов'язаної з C. difficile, або до CDAD. Це небезпечна для життя інфекція, і в разі її появи слід негайно припинити прийом антибіотика

Дивись відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн