Маленькі яєчка

Невеликий розмір чоловічих гонад є первинною ознакою синдрому Клайнфельтера. Цей розлад зустрічається у кожного 600-го чоловіка і супроводжується нестачею рослинності на обличчі, надлишком жиру в області грудей і загальної диспропорциональностью тіла. 

У чоловіків із синдромом Клайнфельтера зайва Х-хромосома, а маленькі яєчка не виробляють або чоловічий гормон тестостерон, або сперматозоды.

Відсутність нюху

Синдром Кальмана розвивається у чоловіків і жінок в підлітковому періоді. З-за низької вироблення гормонів, жертви цього розладу ніколи не виходять з пубертату, не маючи можливості мати дітей.

Чоловіче безпліддя

Даний синдром зустрічається рідко і супроводжується повною відсутністю здатності до розрізнення запахів, еректильною дисфункцією і низькою м'язовою масою. 

Популярні новини зараз

"Ку-ку, мій хлопчик!": екс-Nikita Анастасія Кумейко поділилася пікантними знімками в душі (ФОТО)

Після того, як Тіна Кароль спростувала роман з Даном Баланом, його колишня зробила інтригуючу заяву

Вагітна від Потапа: Каменських засвітила круглий животик під сукнею в сіточку

Хворий на рак Борис Корчевникова розізлився на Аллу Пугачову і почав збирати на її компромат: скандальне шоу скоро буде в ефірі

Показати ще

Часті респіраторні інфекції

Зрозуміло, не кожен чоловік з частими ГРВІ обов'язково є безплідним, але саме цей симптом свідчить про синдром Картагенера. Це аутосомное рецесивне розлад, що характеризується частими інфекціями легеневої системи, дзеркальним розташуванням органів і безплідністю. На щастя, синдром Картангера зустрічаємося вкрай рідко - 1 раз на 30000.

Як негативний резус-фактор впливає на вагітність: пояснює відомий акушер-гінеколог

Дивись відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн