Так, дослідження, проведене фахівцями ВООЗ, показало, що серед південнокорейських підлітків у віці від 11 до 17 років всього 7% отримують необхідну кількість фізичних навантажень.

В останню десятку рейтингу увійшли країни, де менше 10% підлітків демонструють фізичну активність на адекватному рівні. До них відносяться Філіппіни, Камбоджа, Судан, Східний Тимор, Замбія, Австралія, Венесуела, Нова Зеландія та Італія.

Підліток

А ось українські підлітки розташувалися на п'ятнадцятій сходинці рейтингу, показавши досить непогані результати - 23,3%. На одному рівні з нами опинилася Іспанія (23,4%) і Хорватія (23,2%). Сусідня Росія не змогла похвалитися спортивними успіхами підростаючого покоління - лише 15,5% російських підлітків активні протягом більше однієї години в день. 

В лідерах списку виявився Бангладеш. США, де активно борються з дитячим ожирінням, розташувалися на четвертій сходинці. У першу десятку також увійшли Словаччина, Ірландія, Болгарія, Албанія, Індія, Гренландія, Фінляндія і Молдова.

Популярні новини зараз

"Відпустила минуле?": колишня дружина Потапа публічно зізналася в любові красеня-чоловіка

Знайшли пухлину: Алла Пугачова розповіла, що з нею трапилося і чому останнім часом почала дивно виглядати

Дружина Потапа з'явилася на публіці в напівпрозорому топі

"На неї боляче дивитися": Аллу Пугачову в мереживний сорочці порівняли з мумією

Показати ще

Вчені назвали самий простий спосіб омолодити мозок

Дивись цікаве відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн