За словами експертів, люди з ожирінням в області живота входять в категорію високого ризику передчасної смерті. Так, критичний розмір талії становить 102 см у чоловіків і 88 сантиметрів у жінок.

Існують і інші фактори ризику, такі як:

  • Зловживання алкоголем і куріння;
  • Спадковість. Якщо хтось з батьків страждав від серцево-судинних захворювань, є високий ризик, що таким же проблем буде схильний і дитина;
  • Надлишок солі в раціоні;

Біль у серці

  • Вік. Після 45-50 років ризик розвитку серцевих хвороб зростає в рази;
  • Низька фізична активність;
  • Високий артеріальний тиск. За словами лікарів, показники тиску не вище 130/80 збільшують ризик ранньої смерті у людей у віці до 65 років;
  • Наявність цукрового діабету в анамнезі.

Відомий онколог назвав єдиний спосіб профілактики раку

Популярні новини зараз

У білій міні-спідниці: 41-річна Лорак вразила більш стрункою фігуркою

Дружина Притули похвалилася витонченою фігуркою: як виглядає улюблена жінка скандального телеведучого

Ірина Горова вперше прокоментувала пісню, яку Потап присвятив Каменських

Нареченого Ольги Бузової Давида Манукяна підловили на зраді з колишньою дівчиною: нарешті показав своє справжнє обличчя

Показати ще

Дивись корисне відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн