Як відомо, головну роль у правильній роботі кишечника відіграє оптимальний баланс його бактерій. Коли кількість патогенних мікроорганізмів у кишечнику превалює над здоровим, страждає весь організм.

Безсоння. Той же дефіцит серотоніну може спровокувати безсоння. Проблеми зі сном, як і поганий настрій, можуть сигналити про патологічних процесах в кишечнику.

Безсоння може бути симптомом поганої роботи кишечника

Нестабільний емоційний стан. Велика частина серотоніну, так званого "гормону щастя", виробляється в кишечнику. Тому погана робота цього органу часто супроводжуються депресивними та тривожними станами.

Втрата ваги. Порушення усмоктуваності кишечника веде до стрімкої втрати ваги, так як поживні речовини більше не засвоюються в необхідному обсязі.  

Здуття та спазми в животі;

Безпричинне здуття живота може свідчити про серйозні проблеми з кишечником

Тяга до солодкого. Про дисбаланс бактерій в кишечнику часто свідчить підвищений апетит при вигляді солодкого. Справа в тому, що збільшення кількості грибків і дріжджів неодмінно супроводжується тягою до цукру, так як цей продукт сприяє їх розмноженню.

Вчені назвали найбільш токсичний фрукт

Дивись відео, де лікар-дієтолог Світлана Фус відповідає на найбільш цікаві і важливі питання про харчування:

Хочеш дізнатися, у чому секрет ідеальної фігури Віри Брежнєвої? Тоненька талія, стрункі ніжки і пружна попа - від неї просто неможливо відвести очей. Особистий тренер співачки запевняє, що таких форм здатна досягти кожна дівчина. Одне з улюблених вправ Віри показала Аніта Луценко - воно зміцнить м'язи ніг і "підкачає" попу. Як його виконувати - дивись, перейшовши за цим посиланням.

Нагадаємо, що велика кількість овочів і зелених листя в салаті ще не робить його "здоровим". Деякі інгредієнти можуть повністю анулювати його користь. Про це розповіла дієтолог з Нью-Йорка Бріджит Зайтлін. Спеціаліст назвала чотири продукту, додавати які в салат не варто ні в якому разі. Докладніше дивися тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн