Так, вчені пришлли до висновку, що загальноприйняті закономірності, які передбачають експонентний зростання ймовірності смерті для людей і більшості тварин, працюють лише до певного віку, а саме - приблизно до вісімдесяти років. Потім цей показник залишається стабільним.

Вчені назвали вік, в якому зникає ризик смерті

Раніше вважалося, що після настання похилого віку шанси на довге життя різко зменшуються. Однак виявилося, що ризик смерті стрімко зростає до 80-ти років, а вже після цього він поступово сповільнюється і залишається стабільним. Так, вже після 105 років шанс людини дожити до 106 підвищується на 10%. Дивно, чи не правда? Дослідники вважають, що такий факт свідчить про те, що люди ще не досягли меж довголіття, і середня тривалість життя незабаром може становити вже більше ста років.

Вчені назвали самий простий спосіб омолодити мозок

Популярні новини зараз

У модному жакеті з перловою брошкою: Олена Зеленська захопила елегантним вбранням

Третину життя в комі! Як себе почуває 20-річна Маша Кончаловская і чи є шанс на одужання

Алла Пугачова з'явилася на публіці в жалобному одязі: що сталося

«Навіщо так плавки натягувати?»: фанати Каменських підняли на сміх її новий знімок в купальнику

Показати ще

Дивись цікаве відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн