Раптова зупинка серця - явище поширене, але не випадкове. Як правило, йому передують хронічні серцево-судинні порушення, лікування яких людина старанно уникає.

Медики склали список симптомів, які часто появляюся напередодні відставки серця:

  • біль у грудях;
  • задишка;
  • прискорене серцебиття;

Медики назвали симптоми-провісники зупинки серця

  • запаморочення;
  • раптове відчуття нудоти (як при низькому тиску);
  • дезорієнтація.

Медики назвали вік початку старості

Популярні новини зараз

«Головна конкурентка Каменських»: колишня дружина Потапа роздяглася на публіці

Зірка КВК помер у віці 36 років

19-річна українка продала свою невинність 58-річному олігарху-іноземцю

Колишня дружина Потапа в напівпрозорому вбранні втерла ніс Каменських

Показати ще

Помітивши у себе подібні ознаки, негайно звернися за допомогою. Якщо погано стало іншій людині - негайно виклич "швидку", та, при можливості, зроби масаж грудної клітини.

Дивись відео, в якому показано порядок виконання масажу грудної клітки:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн