Так, вчені називають такі симптоми-провісники важкої старості:

Задишка

Якщо навіть при найменших фізичних навантаженнях людина відчуває тяжкість, біль у серці і відчуває проблеми з диханням, це говорить про те, що до старості його наздоженуть серйозні проблеми з серцево-судинною системою. Запобігти цьому можна, регулярно виконуючи фізичні вправи.

Вчені розповіли, як по частоті пульсу визначити тривалість життя людини

Високий рівень холестерину

Медики наполегливо радять стежити за рівнем холестерину в крові вже після 25-річного віку. Надлишок холестерину в організмі сигналить про ризик ішемічної хвороби серця, кульгавості, інфарктів і інсультів.

Неуважність

Вчені назвали ранні ознаки поганого здоров'я в старості

Популярні новини зараз

Захотілося молодого тіла: старіючого Баскова запідозрили в романі з Єгором Кридом

Погода на вихідних 22-23 лютого розчарує українців: в яких областях очікувати найнеприємнішого?

У весільній атмосфері: дружина Олега Винника опублікувала фото в білій сукні і з посмішкою на обличчі

Кинула Дана Балана? Тіна Кароль зробила несподівану заяву

Показати ще

Погана короткострокова пам'ять є першим провісником старечого недоумства. 

Біль у спині

Регулярні або хронічні болі в спині, остеохондроз і нелеченые міжхребетні грижі до старості можуть остаточно "вбити" здоров'я.

Фахівці назвали перший симптом хвороби Альцгеймера

Дивись відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн