Так, вчені провели цікаве розслідування, в ході якого дізналися, що людина в момент смерті бачить 7 різних сценаріїв:

  • Страх;
  • Образи тварин або рослин;
  • Яскраве світло;

Бачення після смерті

  • Насильство та переслідування;
  • Дежавю або відчуття «вже баченого»;
  • Особи членів сім'ї;
  • Спогади про події після зупинки серця.

Вчені назвали саму шкідливу емоцію для здоров'я людини

Цікаво, що люди, які відчули на собі смерть, розповіли про абсолютно протилежні почуття. Хтось відчував ейфорію і радість, у той час, як інші відчували тривогу і страх. Деякі ж взагалі заявили про відсутність будь-яких спогадів.

Популярні новини зараз

Захотілося молодого тіла: старіючого Баскова запідозрили в романі з Єгором Кридом

Анастасія Волочкова зізналася, що одного разу з нею зробили в гінекологічному кабінеті – ходити до лікарів більше не буде

Кинула Дана Балана? Тіна Кароль зробила несподівану заяву

П'яна Волочкова впала на фотосесії з висоти свого зросту - фото та відео

Показати ще

З чим це пов'язано — достеменно невідомо, але вчені активно досліджують це питання, щоб глибше розібратися в наслідках смерті.

Корисний напій виявився смертельно небезпечним

Дивись захоплююче відео по темі:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн