Перш ніж спрогнозувати ймовірність моменту смерті, програма штучного інтелекту оцінює біологічний вік людей. В основу програми лягли дані американських медичних і соціальних служб про здоров'я декількох десятків тисяч медпрацівників. За словами дослідників, такий метод визначення ризику смерті набагато ефективніше традиційного.

Старість

Щоб штучний інтелект зробив розрахунок, необхідно надати йому інформацію про рухи людини, - її можна отримати з фітнес-трекера. Програма пов'язує особливості рухової активності з даними медичних історій і показниками аналізів і, після їх порівняння, видає результат.

Лікарі назвали 5 ознак того, що старість людини буде важкою

«Нами було зафіксовано збільшення ймовірності передчасної смерті на 50% у випадку, якщо людина страждає від діабету. Мова про втрату приблизно п'яти років життя. Однак ця ймовірність знижувалася на 15%, якщо чоловік практикував помірні фізичні навантаження», - констатували вчені.

Популярні новини зараз

Олег Винник з дружиною поцілувалися на публіці (ФОТО)

Роздягнена Женька з "Сватів" села у ванну, показавши себе у всій красі: "внучка Будько зросла"

Мало не злетів купальник: пляжне фото нестаріючої 72-річної Софії Ротару підірвало Мережа – навіть дивитися ніяково (ФОТО)

Чеченський хлопець по імені Малик: публіка не повірила своїм очам, коли побачила чоловіка Анастасії Волочкової (ФОТО)

Показати ще

Це в черговий раз доводить, що тривалість життя безпосередньо залежить від рівня фізичної активності людини. 

Як поєднувати харчування і тренування: рада відомого дієтолога

Дивись відео, в якому дієтолог-нутриціолог відповідає на найпоширеніші питання про правильне харчування:

Хочеш дізнатися, у чому секрет ідеальної фігури Віри Брежнєвої? Тоненька талія, стрункі ніжки і пружна попа - від неї просто неможливо відвести очей. Особистий тренер співачки запевняє, що таких форм здатна досягти кожна дівчина. Одне з улюблених вправ Віри показала Аніта Луценко - воно зміцнить м'язи ніг і "підкачає" попу. Як його виконувати - дивись, перейшовши за цим посиланням.

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн