Тим не менш, з часом все більше і більше дівчат замість традиційного фітнесу або бігу надягають рукавички і йдуть на поміст рингу. Чим же так приваблює жіночу половину цей вид спорту? І чи є від нього користь?

Історія

Якщо говорити начистоту, то жіночий бокс не з'явився рік тому і навіть не в цьому столітті. Важко повірити, але історія жіночого боксу налічує вже без малого три століття. А адже це ми ще не згадуємо про те, що кулачні бої за участю жінок були дуже популярні ще в часи Древньої Греції. 

На початку 20 століття цей вид спорту включили в програму Олімпійських ігор, однак після Олімпіади в Сент-Луїсі надовго зі списку дисциплін викреслили. Лише у 2012 році на Олімпійських іграх в Лондоні жіночий бокс повернувся в олімпійську програму і мав великий успіх серед глядачів і тих, хто робить ставки на бокс.

Плюси і мінуси

Без сумніву, у жіночого боксу є як свої плюси, так і мінуси. Так, після двох-трьох тижнів активних тренувань можна відчутно скинути вагу, а вже через три місяці з'явиться такий бажаний для будь-якої дівчини рельєфний живіт, струнка талія. При цьому зміни торкнуться не тільки ваше тіло, адже бокс дозволяє підвищити самооцінку і є своєрідною психологічною розрядкою після важкого трудового дня.

Популярні новини зараз

Ольга Цибульська в напівпрозорому боді засвітила пишний бюст

Колишня дружина Потапа продемонструвала, чого він позбувся, коли пішов до Каменських

"Ми не одна велика сім'я": Горова розповіла, як її діти ставляться до Каменських

Животик вже не приховати: співачка Алсу підігріла чутки про швидке поповнення в родині

Показати ще
Як тут не сказати про те, що завдяки боксу жінка освоїть нехай і самі прості, але досить дієві прийоми при самообороні, які можуть прийти на допомогу в разі необхідності. В якості мінусів багато хто розглядає ймовірність отримати синець під оком під час спарингу, однак якщо дотримуватися інструкцій наставника і бути сконцентрованим, то отримання серйозних ушкоджень мінімально. І забудьте про те, що бокс нібито підриває дітородну функцію. Багато зірок пізнали радість материнства, і це - найкращий тому приклад.

Етапи тренувань

Не варто боятися того, що в перший же день вас поставлять в ринг з суперником. Ніхто не буде виштовхувати новачка, якому необхідно підтягнути підготовку, а також освоїти боксерську стійку. Без цього всі заняття є безглуздими, адже це основний момент в цьому виді спорту. Однією з основних завдань на тренуваннях є постановка удару, який найкраще відпрацьовувати на спортивному снаряді. Таким може бути груша або манекен.

Екіпірування

Величезне значення в даному виді спорту має правильно підібрана екіпірування. Особливо важливо це для новачка, який ризикує отримати травму на рівному місці. Першим ділом необхідні зручні кросівки з неслизькою підошвою. Крім рукавичок потрібні якісні бинти, які допоможуть уникнути травм кисті. Головне, коли приміряєте рукавички, то робіть це поверх бинтів. 

Важливим є і підбір головного убору. Переконайтеся, що шолом не сповзе на очі в самий непотрібний момент і не закриває кутовий огляд. Ну і, звичайно, як же дівчини і капи. Не варто економити на екіпіровці, яка оберігає вас від травм і робить ваші тренування комфортними.