Несподівано для всіх, рекордсменом стали Сполучені Штати. За словами фахівців Центру з контролю і профілактики захворювань США, тільки за прошый рік "любовними хворобами" заразилося близько двох з половиною мільйонів чоловік.

Названо 5 ознак венеричної хвороби

найчастіший діагноз у Штатах - хламідіоз. Там їм хворіють 1,7 мільйона чоловік, велика частина яких – жінки, чий вік становить від 15 до 24 років.

Американці

Повідомляється, що різке зростання венеричних захворювань в США не випадковий: за словами фахівців, в країні недостатньо коштів для контролю хвороб, що передаються статевим шляхом, а спеціалізовані центри не можуть нормально функціонувати без необхідного бюджету. Тому єдине, що залишається радити населенню - користуватися баръерными контрацептивами.

Популярні новини зараз

Потап знайшов заміну дружині: з'явилося відео

Хворий на рак Борис Корчевникова розізлився на Аллу Пугачову і почав збирати на її компромат: скандальне шоу скоро буде в ефірі

Захотілося молодого тіла: старіючого Баскова запідозрили в романі з Єгором Кридом

Нареченого Ольги Бузової Давида Манукяна підловили на зраді з колишньою дівчиною: нарешті показав своє справжнє обличчя

Показати ще

Відомий онколог назвав єдиний спосіб профілактики раку

Дивись відео, в якому ми задали самі дивні питання гінеколога:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.