Про це Євген Комаровський написав у своєму Instagram

Діти першого року життя надзвичайно сприйнятливі до змісту солі в продуктах харчування. Доведено, що надмірне споживання дитиною солі призводить до безлічі проблем зі здоров'ям — найбільш чутливі нирки, негативно реагують дихальна і серцево-судинна система, порушується обмін речовин в кістковій тканині і т. п.

Доктор Комаровський

Однак абсолютно неправильно робити висновок про те, що сіль дитині не можна. Можна! Але треба розуміти, що необхідну добову кількість солі для дитини першого року життя — менше 1 р. Ця кількість дитина без всяких проблем отримає з материнського молока або із суміші, а з початком прикорму — із стандартного набору продуктів.

Але пам'ятай: до початку прикорму, додавати сіль не слід.

Доктор Комаровський розповів про перші симптоми запалення мозку

Популярні новини зараз

Колишня дружина Потапа засвітила реальну постать у напівпрозорій сукні

Анастасія Волочкова вперше вийде заміж: ось, від чого її обранець без розуму

Екс-"ВІА Гра" Надія Мейхер вперше показала доньок

Уляна Супрун розповіла, як врятуватися від китайського коронавіруса

Показати ще

Дивись відео, в якому лікар-педіатр відповідає на найпоширеніші питання про здоров'я малюка:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.