Вчені підрахували, що в середньому людина витрачає на соцмережі і інші медіаресурси близько 1 години в добу, в той час як активні користувачі проводять там більше чотирьох годин.

Соцмережі

Фахівці пояснюють небезпеку такого проведення часу тим, що люди, замість того, щоб зайнятися самоосвітою, зміцнити здоров'я або зайнятися спортом, витрачають свої ресурси на читання, найчастіше, непотрібної інформації в соцмережах. Крім того, такий спосіб спілкування буквально "вбиває" здорові відносини - у світі налічується багато випадків, коли соціальні мережі стали причиною самогубства.

Лікарі назвали 5 симптомів-провісників смерті

Живе спілкування

Популярні новини зараз

Це було «вино мертвих»: лікар-нарколог розповів, з-за чого насправді постраждала дочка Любові Успенської Тетяна Плаксіна

Її не впізнати: як зараз виглядає старша дочка Євгенія Кошового Варвара

Наталя Могилевська кардинально змінила імідж: зробила собі об'ємні афро-кучері - фото

Екс-"ВІА Гра" Надія Мейхер вперше показала доньок

Показати ще

Відомо також, що постійне використання смартфона стає причиною передчасного старіння. Міміка активного користувача соцмереж, весь час змінюється за реагування на різні повідомлення, в результаті чого на обличчі утворюються ранні зморшки. 

Названо 5 симптомів, що вказують на схильність до інфаркту

Дивись відео по темі:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.