Так, на питання подписчицы про те, небезпечно присутність оксалатів у сечі, доктор Комаровський дав розгорнуту відповідь:

"Оксалати – це солі щавлевої кислоти. Якщо дитина багато їсть того, де є щавлева кислота, наприклад, винограду або яблук, або того ж щавлю, або аскорбінки (вітамін «З» перетворюється в організмі в щавлеву кислоту), то будуть оксалати в сечі. Тому перше, що потрібно зробити, коли виявлені оксалати, – проаналізувати дієту. Тим не менш, є ряд хвороб, при яких утворюється багато оксалатів. Якщо оксалати в сечі можуть з'єднуватися з кальцієм в сечі і утворювати камені. Це призводить до сечокам'яної хвороби. Якщо на УЗД все нормально, ніяких каменів і т. д., але є оксалати – думаємо про дієту. Якщо є реальні проблеми, болі, камені, ставимо реальний діагноз і лікуємо його. Тобто не оксалати лікуємо, а з'ясовуємо хвороба, яка викликала порушення обміну речовин". - пояснив лікар.

Призводить до інсульту і інфаркту: названо найбільш небезпечний продукт в раціоні

Оксалати в сечі дитини - симптом, що вимагає лікування

Популярні новини зараз

Лера Кудрявцева довела Надію Бабкіну до сліз і видала її головну таємницю з минулого – все подробиці

Анастасія Волочкова вперше вийде заміж: ось, від чого її обранець без розуму

41-річна Ані Лорак сильно схудла після весілля з Єгором Глібом

Спочатку я не помітив різниці в 27 років: Максим Галкін раскыл інтимні подробиці життя з Аллою Пугачовою - про таке краще було мовчати

Показати ще

Дивись відео, в якому лікар-педіатр відповідає на найпоширеніші питання про здоров'я малюка:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.