Вчені провели дослідження, в якому взяли участь 2000 добровольців. Перш ніж розпочати експеримент, фахівці визначили рівень інтелекту кожного учасника. Потім їх попросили відповісти на ряд питань, пов'язаних з їх сновидіннями.

Несподівано з'ясувалося, що значна частина добровольців взагалі не могла згадати свої сни. Деякі стверджували, що ніколи їх не бачили. І лише невелика частина випробовуваних детально розповіла про сни, зазначивши, що бачать їх практично щоночі.

Барвисті сни з захоплюючим сюжетом сняться тільки розумним людям - до такого висновку прийшли вчені

Як не дивно, саме ця група людей показала високий результат при проходженні інтелектуальних тестів. І чим вище був рівень IQ людини, тим яскравіше були його сни.

Популярні новини зараз

Дуже шкода мою дівчинку: Анжеліка Варум зробила незвичайне визнання своєї дочки

Тіна Кароль похвалилася обновками в гардеробі: "Дан Балан подарував?" - фото

Анастасія Волочкова «спалила» Евеліну Бледанс, показавши її помітно підріс живіт (ФОТО)

Знайшла чоловіка постарше: Алла Пугачова підтвердила чутки про розрив з Галкіним

Показати ще

Кращі продукти для ефективної роботи мозку: топ-7

Вчені пояснили таку закономірність тим, що мозок людей з високим інтелектом не припиняє свою розумову діяльність навіть вночі.

Дивись відео по темі:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.