Стигла, соковита і ароматна - диня, всупереч своїй допомозі, має певні протипоказання. Її не можна їсти тим, хто хворіє цукровим діабетом, виразкою, а також вагітним і годуючим жінкам. 

Але навіть здоровим людям слід вживати диню з обережністю. Перш за все, її треба їсти як окремий перекус в проміжках між прийомами їжі, так як на голодний шлунок або після їжі їсти диню небезпечно, адже вона є важким для травлення продуктом.

Призводить до інсульту і інфаркту: названо найбільш небезпечний продукт в раціоні

З чим не можна поєднувати диню:

  • холодна вода;

Диня

  • кисломолочні продукти;
  • молоко;
  • алкоголь.

Дуже важливо дотримуватися терміну придатності. Розрізану диню можна зберігати при кімнатній температурі, її слід помістити в холодильник. Там вона може лежати не більше п'яти діб.

Популярні новини зараз

Зірка "95 Кварталу" Олександр Пікалов розповів про залежність

Сильно схудла після весілля Ані Лорак знялася для журналу

Дан Балан вперше показав дітей: хлопчик і дівчинка (відео)

Олексій Панін у порваних штанях і без білизни, з-під яких бовталося "господарство", погуляв по Риму (фото)

Показати ще

Лікарі назвали кращий фрукт для зміцнення імунітету

Дивись відеорецепт смачного динного сорбету:

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.