Господарське мило як універсальний засіб

Кілька десятків років тому мильних приладдя у великому асортименті не було, тому дуже часто просте господарське мило використовували і для прання, і для купання. Зараз вчені-дерматологи довели, що митися таким милом вкрай шкідливо, оскільки в його складі присутні жирні кислоти, саломасу, луги і їдкий натрій.

Господарське мило було в СРСР універсальним засобом

Часте використання господарського мила в кінцевому рахунку може спровокувати дерматит, тому експерти радять використовувати його тільки для прання.

Лайфхак від доктора Комаровського: як швидко збити температуру у дитини

Газета замість туалетного паперу

В ті часи газети в туалетах не тільки читали

Популярні новини зараз

Макс Барських після розкриття правди про відносини з Бадоєвим закотив вечірку

Страждає від важкої хвороби Борис Корчевников став жертвою шахраїв – мало не втратив репутацію

«Блакитна феєрія»: Філіп Кіркоров розповів правду про свою небесної орієнтації - все, що відомо зараз

72-річна Софія Ротару показала 50-річну невістку і змусила шанувальників втратити дар мови від побаченого (ФОТО)

Показати ще

Важко уявити, але в радянському союзі дійсно не було туалетного паперу. Люди виходили з положення, користуючись старими газетами. Лікарі категорично проти такої "економії", оскільки фарба для газет містить в складі хромат і сульфід свинцю. Вони можуть стати причиною свинцевих пухлин в організмі.

Міцелярна вода минулого

Це зараз полиці магазинів рясніють розмаїттям косметики і засобів для її зняття, а ось нашим мамам доводилося вивертатися, щоб змити стійку туш і помаду.

Одеколон Сашко - один з найпопулярніших радянських парфумів

Спочатку в хід йшло звичайне мило, а потім хто-то з'ясував, що макіяж можна зняти за допомогою чоловічого одеколону. Однак назвати безпечним такий засіб не можна. Цей спиртосодержащий парфум буквально "спалював" ніжну шкіру обличчя, з-за чого та сохла і лупилася. 

Лікарі назвали перші ознаки "перевантаженої" печінки

Дивись відео по темі:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.