Так, фахівці Університету Техасу, після дворічного дослідження назвали жінку, чию фігуру можна назвати ідеальною. Це Келлі Брук - 39-річна британська модель.

Келлі Брук

Швидше за все, декілька років тому, коли худорлявість була в моді, Келлі назвали б товстою. Однак зараз привабливими знову вважаються жінки, зовнішній вигляд яких буквально пашіє здоров'ям. 

Вчені виявили головну причину старіння

Келлі Брук

Враховуючи пропорції фігури, ваги, росту і форми обличчя, вчені визнали модель Келлі Брук "ідеальною" жінкою. У своєму дослідженні вони врахували думку більшості чоловіків, які зізналися, що форми Келлі приваблюють їх куди більше ніж фігура стандартних 45-кілограмових моделей. Як заявили самі фахівці, це і було найважливішим фактором при виборі найкрасивішої дівчини.

Популярні грудні імпланти виявилися небезпечними для життя

А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись відео по темі:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцного атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя тощо, несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми та тримають будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посиланням.

Дивись далі нове інтерв'ю з лікарем-педіатром:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.