Про це заявили представники Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

З обігу вилучаються грудні імплантати, які можуть викликати анапластическую крупноклеточную лімфому. ️

Імплант

Компанія-виробник ALLERGAN, United Kingdom, повідомила, що імпланти Natrelle™ з текстурою BIOCELL™ повинні перестати використовуватися пластичними хірургами для проведення операцій по збільшенню грудей. Причинами таких дій послужила інформація від Управління по контролю за продуктами і лікарськими засобами США (U. S. Food and Drug Administration (FDA)) про можливе виникнення анапластической крупноклеточной лімфоми після установки даних імплантів.

Імплант

Популярні новини зараз

Іванка Трамп в шикарній сукні з'явилася на вечірці у найбагатшої людини планети

На очах у Дана Балана: учасник «Голосу» мило поцілував Тіну Кароль у щічку (ВІДЕО)

Догрався: на Дмитра Шепелєва подали в суд з-за серйозної махінації

Знайшла чоловіка постарше: Алла Пугачова підтвердила чутки про розрив з Галкіним

Показати ще

Уповноважений представник виробника ТОВ «Алерган України» зазначив, що необхідні заходи щодо вилучення вказаної продукції були проведені.

Вчені виявили головну причину старіння

Дивись відео, в якому пластичний хірург відповідає на найпоширеніші питання про пластичні операції:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.