Про користь і протипоказання огірка розповіла відомий дієтолог Світлана Фус.

Харчова цінність огірка в першу чергу обумовлена високим вмістом:

  • лютеїну і зеаксантину - речовин, які накопичуються в тканинах очей, забезпечують їх ефективну захист і зору. У 100 г огірків зміст цих каротиноїдів в три рази більше добової потреби.

Огірки

  • фітостеролів, які пригнічують всмоктування холестерину з травного тракту. Холестерин краще виводиться з організму, зменшується його рівень в крові.

Вчені назвали кращий продукт для вечері

"Бажано вживати огірки з шкіркою, так як в ній міститься основна маса вітамінів і інших корисних речовин. Але потрібно бути впевненим у якості огірків, так як в шкірці можуть накопичуватися шкідливі речовини. Тоді вживання може принести шкоду здоров'ю". - радить Світлана.

Незважаючи на всю користь овоча, є і протипоказання. Не рекомендується їсти огірки зі шкіркою при загостренні коліту, ниркової недостатності, дискінезії жовчовивідних шляхів і гастриті.

Популярні новини зараз

Син Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва виявився серйозно хворий з-за онкології матері

«Колеться нескінченно. Вже не впізнати»: Пресняков-молодший показав свою дружину Наталю Подільську

«Вже вагітна?»: Тіна Кароль у піджаку Дана Балана сховала живіт

Позитив з «Время и Стекло» залишив дружину

Показати ще

Яка ймовірність захворіти раком: відповідь відомого онколога

Дивись відео, в якому відомий дієтолог відповідає на найпоширеніші питання про правильне харчування:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.