Цінною інформацією поділилася відомий дієтолог Світлана Фус.

Ідеальною їжею в спеку будуть кавуни і дині, вони втамовують спрагу краще, ніж будь-які «дієтичні» напої з підсолоджувачами. Вони складаються на 90-95% з води, тому допомагають підтримувати водний баланс.

арбуз
Кавун

Також всі листові овочі надають охолоджуючий ефект. Особливо корисні темно-зелені, салати з легкою гіркуватістю, а також петрушка і мангольд. Крім цього овочі і фрукти — багате джерело калію, який допомагає регулювати втрату рідини організмом в результаті посиленого потовиділення.

Яка ймовірність захворіти раком: відповідь відомого онколога

Віддавай перевагу цілим фруктів. Намагайся не робити з них фреші і соки. Якщо хочеться їх випити — зроби смузі, зберігши корисну клітковину, вітаміни і мінерали, які з макухою йдуть.

Дивись відео, в якому дієтолог-нутриціолог відповідає на самі дивні питання про здорове харчування:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Докладніше читай, перейшовши за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.