4 типи найнебезпечніших і популярних ліків:

Аспірин

Чи не найбільш популярний засіб від головного болю і похмілля у країнах СНД. Однак в іншому цивілізованому світі від аспірину давно відмовилися: ефективність препарату дуже короткочасна, а ось можливих наслідків такого лікування цілий список.

До речі, близько у двох-трьох чоловік з тисячі прийом аспірину закінчується летально — це факт.

Антибіотики

Антибиотики
Антибіотики

Їх відкриття у 20 столітті стало справжнім проривом в медицині. Антибіотики дійсно є єдиним засобом при багатьох хворобах, однак у 90% випадків його призначають без серйозних на те причин. Серед побічних ефектів, які можуть давати ці ліки, числяться дисфункція нирок, лікарський гепатоз, тромбоз вен нижніх кінцівок, інфаркти і інсульти.

Популярні новини зараз

«Головна конкурентка Каменських»: колишня дружина Потапа роздяглася на публіці

У Волочкової навчилася? Христина Асмус після розставання з Гаріком Харламовим показала непристойний позу в дверному отворі (ФОТО)

«Балан подарував?»: Тіна Кароль після чуток про вагітність засвітила обручку

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

Показати ще

Вчені назвали групу крові, власники якої невразливі перед раком

Снодійне

Снодійні засоби можуть пригнічувати роботу нирок, уповільнювати пульс, учащати серцебиття, паралізувати дихання, провокувати коматозний стан у людини і навіть летальний результат. А по-справжньому серйозних підстав для його прийому, як правило, немає.

Це зручно, але, перш ніж вдаватися до його застосування, постарайся налагодити режим і займися гігієною сну.

Бессонница
Безсоння

Ліки від печії

Печія потребує лікування, призначеного фахівцем. Намагатися самостійно «заглушити» її розрекламованими засобами не варто, це може закінчитися дуже сумно.

«Не треба колупатися»: доктор Комаровський попередив про небезпечні хвороби

Дивись відео, в якому онколог відповідає на дивні запитання про рак:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцного атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя тощо, несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться зі своїми дітьми та тримають будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Докладніше читай, перейшовши за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.