Щоб скласти цей список, медики проаналізували історії хвороби 600 пацієнтів-чоловіків віком 35-65 років. Отримана інформація допомогла визначити перші симптоми, що попереджають про можливу зупинку серця в найближчому майбутньому.

10 симптомів-провісників зупинки серця:

  • біль у грудях;
  • біль у плечі;
  • задишка;
головокружение
Запаморочення може бути одним з перших симптомів майбутньої зупинки серця
  • запаморочення;
  • нудота;
  • непритомність;
  • змінилося серцебиття;
  • різке підвищення артеріального тиску;
Уляна Супрун назвала 6 ознак якісного морозива
  • нездоровий колір обличчя;
  • раптова сильна втома.

За даними фахівців, близько 80% симптомів проявлялися в проміжку від чотирьох тижнів до часу за годину перед раптовою зупинкою серця. Це означає, що, в 4 випадках з 5 зупинку серця МОЖНА передбачити,і, як наслідок, запобігти.

Розкажи про це своїм знайомим і близьким!

«Це величезна помилка»: доктор Комаровський розповів, до чого призводить видалення мигдалин

Також нагадаємо про порядок надання першої допомоги при раптовій зупинці серця:

Популярні новини зараз

Улюблена дитина султана: як насправді виглядала красуня-дочка Сулеймана I і Роксолани

«Надав перевагу Мішиній?»: Женя Кот з «Танців з зірками» прокоментував розлучення з дружиною

Кримінальний авторитет: коханця Софії Ротару обговорюють в Мережі

У Волочкової навчилася? Христина Асмус після розставання з Гаріком Харламовим показала непристойний позу в дверному отворі (ФОТО)

Показати ще

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Докладніше читай, перейшовши за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.