Днями стало відомо про те, що американські вчені знайшли ліки від ВІЛ. У ході терапії інфікованих лабораторних мишей їм уалось повністю видалити вірус з їх геному. Процес проходить в дваэтапа. Це революційне відкриття потенційно може врятувати мільйони життів. Про це повідомляє Daily Mail.

Відомий онколог розповів, можна безкоштовно вилікувати рак в Україні
лекарство от ВИЧ, вирус иммунодефицита человека
Знайдено ліки від ВІЛ (вірусу імунодефіциту людини)

Отже, з семи піддослідних гризунів повністю вилікувати від ВІЛ вдалося двох. Команда дослідників на чолі з Говардом Гендельманом і Камелем Халілі розробила двоетапну стратегію боротьби з вірусом імунодефіциту людини. В основу терапії ліг антиретровірусний препарат LASER ART, який повільно «заганяє вірус в кут».

До речі, раніше цими вченими вже були розроблені схожі ліки, які змушували клітини ВІЛ самознищуватися і відмирати.

Померли від СНІДу: знаменитості із червоною стрічкою
лекарство от ВИЧ, вирус иммунодефицита человека
Препаратом від ВІЛ вдалося повністю вилікувати 2 з 7 піддослідних

Вчені з США відзначили, що для комплексного лікування ВІЛ необхідно боротися не тільки з активним вірусом, але і з його генетичним кодом в інфікованих клітинах. Іншими словами, лікування повинно припускати як знищення вже заражених клітин, так і запобігання повторного зараження в майбутньому.

Зараз розроблений препарат від ВІЛ буде проходити клінічні випробування. Якщо його позитивну дію на клітини вірусу підтвердиться, то у людства з'явиться шанс повністю преодлеть захворювання і запобігти його розвиток.

Дивись відео про те, які препарати використовуються для лікування ВІЛ в 2019 році:

Нагадаємо, що днями стало відомо про екстреної госпіталізації екс-соліста групи «Ласкавий травень» Юрія Шатунова. Це сталося відразу після концерту під час великого туру артиста по Росії. Співак був доставлений в одну з московських клінік і прооперований. Причиною стало сильне запалення, яке виникло на тлі недолікованої застуди. Тепер музиканту чекає тривала терапія і відновлення, щоб до осені повернутися на сцену. Подробиці читай по посиланню.

Також читай про те, як не стало відомого голлівудського актора — Камерона Бойса. Він помер у віці 20 років прямо уві сні. Шанувальники у всьому світі сумують про втрату. Причини раптової смерті юнака шукай в матеріалі по посиланню.

Зазначимо, що слава прийшла до Бойсу після зйомок в картинах «Дзеркала» і «На гачку», За ними пішли головні ролі у комедії «Однокласники» і фантастичному мюзиклі «Спадкоємці». Всього фільмографія Камерона Бойса налічує 22 роботи, що є величезним досягненням для його віку.Він помер у віці 20 років прямо уві сні.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.