Ці загрозливі симптоми не повинні залишатися без уваги.

Дискомфорт в області грудей

Як правило, зупинці серця передує порушення його функціоналу, що провокує появу болю в ділянці грудної клітки. Найчастіше вони виникають через декілька хвилин або годин до повної зупинки, але можуть з'явитися і через декілька днів, тому варто бути напоготові.

Втрата свідомості

Оскільки мозок позбавляється доступу крові, людина практично відразу ж втрачає свідомість. Це один з найбільш очевидних і явних ознак.

остановка сердца
Перші ознаки зупинки серця

Задишка

Легкі, як і мозок, швидко реагують на зміни в кровообігу, через що у людини починається задишка.

Популярні новини зараз

Потап знайшов заміну дружині: з'явилося відео

Пережила Жанну Фріске і точить зуб на Катерину Тулупову: у Мережі з'явилася перша дружина Дмитра Шепелєва – її ім'я і фото

Маша Кончаловська йде на поправку: сміх її мами Юлії Висоцької вселив надію у всіх співчуваючих

Наташа Корольова показала сина від Тарзана: йому вже 18 років і він дуже схожий на батька, фото і відео

Показати ще

Доктор Комаровський назвав найнебезпечніше засіб для лікування кашлю

Відсутність пульсу

Якщо людина зіткнулась із зупинкою серця, то намацати пульс на руці або на шиї практично неможливо. Саме в цей момент потрібно використовувати дефібрилятор, оскільки електрошок може запустити серце заново.

пульс
Відсутність пульсу — небезпечний симптом

Раптові падіння

Дані падіння зазвичай пояснюються різким зниженням артеріального тиску і подальшої слабкістю або втратою свідомості.

Як підвищити рівень заліза в крові: рада відомого дієтолога

Дивись відео по темі:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцного атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя тощо, несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Дивись відео, в якому ми задали хвилюючі питання онкологу про рак:

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми та тримають будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посиланням.