«Для того, щоб визначити рівень вологості, не потрібна метеостанція, потрібен простий прилад, який називається словом «гігрометр». Гігрометр коштує копійки. Інше питання в тому, що чомусь це така рідкість, така унікальність. Тому наше з вами завдання-зробити все, щоб у кожній дитячій кімнаті висів гігрометр. Коли про це будуть знати продавці гігрометрів, вони нам точно допоможуть.

Відомий дієтолог назвала саму корисну кашу
Гигрометр
Електронний гігрометр

Ще раз фіксую увагу, вологість складно визначати. Хоча ми можемо сказати, що повітря сухе, коли ми бачимо, яке в ньому кількість пилу. Або, коли повітря з високою вологістю ми це теж, як правило, бачимо. Але повітря з нормальною вологістю відчути складно. Тому не уникайте досягнень цивілізації. На етапі очікування дитини, як тільки ви дізналися про вагітність, починайте готувати дитячу кімнату. Термометр і гігрометр – без них дитячої кімнати бути не повинно, як не повинно бути дитячої кімнати без регулятора на системі опалення». — радить Євген Комаровський.

А ти знала про це?

Чи можна парити ноги при застуді: чесна відповідь доктора Комаровського

Дивись відео по темі:

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Можно ли определить дома уровень влажности без метеостанции? ⠀ Ответ: ⠀ Для того, чтобы определить уровень влажности, не нужна метеостанция, нужен простейший прибор, который называется словом «гигрометр». Гигрометр стоит копейки. Другой вопрос в том, что почему-то это такая редкость, такая уникальность. Поэтому наша с вами задача сделать все, чтобы в каждой детской комнате висел гигрометр. Когда об этом будут знать продавцы гигрометров, они нам точно помогут. ⠀ Еще раз фиксирую внимание, влажность сложно определять. Хотя мы можем сказать, что воздух сухой, когда мы видим какое в нем количество пыли. Или, когда воздух с высокой влажностью мы это тоже, как правило, видим. Но воздух с нормальной влажностью почувствовать сложно. Поэтому не избегайте достижений цивилизации. На этапе ожидания ребенка, как-только вы узнали о беременности, начинайте готовить детскую комнату. Термометр и гигрометр – без них детской комнаты быть не должно, как не должно быть детской комнаты без регулятора на системе отопления. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #детскаякомната #здоровье #термометр #гигрометр #метеостанция #влажность

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

«Так можна і гніздо відморозити»: Анастасія Волочкова після лазні розтягнулася на снігу

Вся в маму: 14-річна Маша Полякова, стоячи перед дзеркалом, засвітила плоский живіт

Красуня-султанша: як в реальному житті виглядала улюблена сестра Сулеймана I

Зірка "Величного століття" вразила зміною іміджу: Роксолана вже не та (фото)

Показати ще

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Докладніше читай, перейшовши за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.