П'ять перших ознак психозу, які не можна ігнорувати:

Порушення сну

Людина з психозом безповоротно втрачає нормальний сон: вночі страждає безсонням, а вдень намагається зібратися з думками і побороти сонливість.

Порушення мовлення

Дуже часто людина, що став жертвою психозу, починає проявляти деякі дивацтва в мовленні: він може різко змінювати теми розмови, забувати слова з пропозиціями і так далі. На це обов'язково треба звертати увагу.

Чи можна парити ноги при застуді: чесна відповідь доктора Комаровського

Тривога і паніка

Специалисты назвали 5 первых признаков психоза
Фахівці назвали 5 перших ознак психозу

Необґрунтовано часті напади тривоги — важливий «дзвіночок», що сигналізує про необхідність відвідування грамотного фахівця, який зможе знайти причину такої поведінки.

Депресія

Класична депресія, симптоми якої давно відомі практично кожному, саме по собі є тривожним симптомом, що потребують негайної допомоги психолога.

Популярні новини зараз

Олег Винник з дружиною поцілувалися на публіці (ФОТО)

Роздягнена Женька з "Сватів" села у ванну, показавши себе у всій красі: "внучка Будько зросла"

Похуліганила з гілауронкою: Ані Лорак показала, як збільшує губи в самоізоляції

«Дядя Міша» або «другий тато»? Сергій Лазарєв мало не розсекретив свого «голубка» - таємне завжди стає явним (ФОТО)

Показати ще

Галюцинації

В особливо тяжких випадках людина починає відчувати зорові, слухові або тактильні галюцинації.

Тест: чи Схильна ти до депресії?

Дивись відео по темі:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Докладніше читай, перейшовши за посиланням.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.