Про це відомий лікар-педіатр написав на своїй сторінці в Instagram.

Дорога кожна хвилина:

Доктор Комаровский рассказал об опасной сыпи
Доктор Комаровський розповів про небезпечну висипки

«Буває рідкісна форма менінгококового менінгіту, при якій разом з менінгітом відбувається зараження крові. Тоді лопаються судини або закупорюються судини, і виникає особлива висип у вигляді крововиливів, у вигляді зірочок. Ця висипка, що не зникає при натисканні на неї, це дуже важливо, і ця висип супроводжується, як правило, високою температурою і блювотою.

Тому дуже важливо: будь-яка висип саме тому вимагає огляду лікаря. Якщо поява висипки супроводжується блювотою і підвищенням температури тіла і якщо елементи висипу мають вигляд крововиливів, то треба якомога швидше доставити дитину в найближчий медичний заклад. Це лікується, але дорога кожна хвилина!» — попереджає Євген Комаровський.

Доктор Комаровський назвав небезпечні симптоми головного болю

Популярні новини зараз

Дружина Олега Винника відрізала волосся: помолодшала на очах

Їй заздрила сама Хюррем: як виглядала найкрасивіша фаворитка Сулеймана Пишного

У Лесі Нікітюк з'явився малюк: "діти щасливі"

Тіна Кароль вперше поділилася унікальними кадрами свого весілля - "під серцем довгоочікуваний син" (відео)

Показати ще

Дивись відео по темі:

View this post on Instagram

Бывает редкая форма менингококкового менингита, при которой вместе с менингитом происходит заражение крови. Тогда лопаются сосуды или закупориваются сосуды, и возникает особая сыпь в виде кровоизлияний, в виде звездочек. Эта сыпь не исчезает при надавливании на нее, это очень важно, и эта сыпь сопровождается, как правило, высокой температурой и рвотой. ⠀ Поэтому очень важно: любая сыпь именно поэтому требует осмотра врача. Если появление сыпи сопровождается рвотой и повышением температуры тела и если элементы сыпи имеют вид кровоизлияний, то надо как можно быстрее доставить ребенка в ближайшее медицинское учреждение. Это лечится, но дорога каждая минута! ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #менингит #сыпь

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцного атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя тощо, несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми та тримають будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посиланням

Дивись відео, в якому педіатр відповідає на найактуальніші запитання про дитяче здоров'я:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. «Зустрічайте нашу дівчинку!» Дружина Павла Волі з Comedy Club повідомила про поповнення – двох дітей було недостатньо.

  2. Дан Балан разлютиться! Вагітна Кароль вигнулася на сцені в пікантній позі, показавши справжню пристрасть.

  3. У самому розпалі довгоочікуваного літа ми розповіли, що значить SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Каменських лопне від заздрості! Латиноамериканка Мішель Андраде одягла крихітний купальник, блиснувши апетитними формами.

  5. Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик – на карантині часу даремно не втрачали.

  6. Яскраве плаття і модна стрижка боб каре: 73-річна Ротару вразила стильним перетворенням.