Вчені провели дослідження, щоб визначити, які чинники провокують найбільше отримання травм і стають причиною смерті. Ти здивуєшся, але це виявилися зовсім не автокатастрофи і вбивства. Те, що загрожує нашому житті, ми робимо щодня — це звичайні речі, які можуть вбити або завдати серйозну травму, а ми навіть не підозрюємо про їх небезпеку.

1. Чхання з закритим носом і ротом

Звичайні речі, які можуть вбити — це чхання з закритим носом і ротом. Часом, щоб не заважати оточуючим, ми затискаємо ніс і закрийте рот, коли чихаем — а це дуже небезпечно!

Таке чхання небезпечно тим, що може стати причиною розриву очних яблук і барабанних перетинок, а також травми легень і діафрагми.

Зафіксований випадок, коли чоловік після такого чхання відчув сильний головний біль, нудоту і оніміння тіла. Томографія виявила у нього крововилив у мозок.

Стрес вбиває твій організм: 7 ознак, які зовсім не очевидні

Обычные вещи, которые могут убить
Звичайні речі, які можуть вбити: чхання з закритим носом і ротом

Популярні новини зараз

У модному жакеті з перловою брошкою: Олена Зеленська захопила елегантним вбранням

На очах у Дана Балана: учасник «Голосу» мило поцілував Тіну Кароль у щічку (ВІДЕО)

Тіна Кароль похвалилася обновками в гардеробі: "Дан Балан подарував?" - фото

Худа і без волосся: Віра Брежнєва приголомшила Мережу справжньою зовнішністю

Показати ще

2. Нарізка авокадо

Нарізати авокадо — небезпечно для здоров'я. Багато людей, нарізаючи авокадо, заподіюють собі серйозні травми і глибокі порізи. Це пов'язано з невмінням правильно різати даний плід, особливо, якщо він дуже стиглий.

В США і Великобританії велика частина ножових поранень припадає саме на нарізку авокадо. А в Новій Зеландії лише за рік 100 чоловік ледь не позбулися руки.

3. Розривання упаковки

Звичайні речі, які можуть вбити або завдати травму — це неакуратне розривання обгортки або упаковки. Багато людей глибоко ріжуться, коли розривають упаковку.

Наприклад, в Англії в лікарню з глибокими порізами через розкриття обгорток на рік потрапляє близько 69 тисяч чоловік.

4. Постійне використання смартфона

Любителі «залипнути» в телефоні ризикують заробити собі артрит. І це не жарти. Особливо, якщо ти, користуючись смартфоном, сидиш, нахиливши голову.

В такому положенні здавлюється шийний нерв, з'являється біль у спині, плечах і шиї. Такий стан називається «текстова шия».

Також можна отримати і стан «текстової руки», якщо ти постійно набираєш повідомлення. Близько 4 мільйонів осіб рік звертаються в лікарню в Англії з скаргами на біль і оніміння кистей.

Когнітивні спотворення, які спотворюють наше сприйняття реальності

Обычные вещи, которые могут убить
Звичайні речі, які можуть вбити: постійне використання телефону

5. Носіння в'єтнамок влітку

Звичайні речі, які можуть вбити — це… в'єтнамки! В Америці щороку 200 тисяч людей потрапляють в лікарню з небезпечними травмами через носіння в'єтнамок. Люди ламають пальці ніг, одержують захворювання підошовний фасциит і тендиніт (хвороба, при якій запалюється і дистрофируется сухожилля).

Також читай про те, чому люди не можуть відмовити собі в жирній шкідливої їжі і фаст-фуді. Виявляється, так з нами жартує мозок з-за дивного інстинкту, який у нас з'являється ще в дитинстві.

А ще вчені з'ясували, що мухи-дрозофіли так само, як і люди, схильні топити горе у вині, якщо їх відкине самка. Так проявляється система винагороди, властива будь-якій живій істоті. Коли ми нещасні, ми шукаємо легких шляхів випробувати радість. Ось і виникає прагнення до наркотичних речовин. Детальніше читай про це тут.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.