Перші прокидаються і лягають рано, контролюючи свій режим, сплять не більше 8-9 годин на добу. «Сови» ж, навпаки, прокидаються не раніше, ніж до полудня, ведуть нічний спосіб життя і пік їх активності, в основному, припадає на нічний час доби.

І нехай такий розподіл людей за типами не науково і не має за собою фактичної основи, тим не менш, ми можемо спостерігати, що подібні відмінності все-таки характерні деяким з нас.

І все ж учені стверджують, що час пробудження, раннє або пізніше, впливають не тільки на все майбутнє час неспання, але і на організм людини в цілому.

Вершник Апокаліпсису і дитина-циклоп: найдивніші медичні експонати в музеях світу (ФОТО)
При любом режиме дня главное - высыпаться
При будь-якому режимі дня необхідно висипатися

Статистичне дослідження

Нещодавно Массачуссетским госпіталем в США, під керівництвом інструктора медицини Жаклін Лейн, було проведено статистичне дослідження, в ході якого проаналізували дані понад 250-ти тисяч американців.

В ході дослідження наукові співробітники намагалися встановити зв'язок між часом спонукання людини і специфіки генома його організму.

Популярні новини зараз

Сергій Притула показав дружину-блондинку і маленьку дочку: "Як з картинки"

Туфлі на шпильці і відверте декольте: Галина Сергіївна з "Татусевих дочок" показала, що таке справжня пристрасть

Потап став батьком красивих діток: Настя Каменських показала малюків

Лише один зміг вижити і зайняти престол: якими насправді були сини Хюррем і Сулеймана Пишного

Показати ще

За підсумками наукової роботи виявили, що люди, які дотримуються щодо нормованого режиму відрізняються більш стійкою психікою і є більш стійкими до депресій, психозів і всіляких нервових розладів.

«Сови» в ході дослідження іноді показували тривожні результати. Деякі з учасників дослідження відрізнялися дратівливістю і апатією, а деякі навіть схильністю до шизофренії. Останнє, однак варто вважати, швидше, винятком, ніж правилом.

Вчені назвали вік, в якому з'являються перші ознаки старіння

Підсумки

Вчені стверджують, що прямого зв'язку між часом пробудження і специфічними рисами характеру людини не існує. Тим не менше, дослідники зауважують, що перехід з «жаворонкового» в «совиний» режим може, хоч і не повинен негативно вплинути на самопочуття та здоров'я в цілому.

На закінчення хотілося б сказати, що якщо у тебе немає схильності до раннього підйому, то не варто починати вводити таку традицію, адже організм може перенести таку різку перебудову біологічних годин як стрес.

Для загального тонусу організму і гарного самопочуття вкрай важливо слідкувати за кількістю випитої за день рідини. Про те, як зрозуміти, що організму потрібна вода ми розповіли в нашій статті опублікованій раніше.

Відео по темі:

 

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
  2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
  5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
  6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.