Проте вчені з університету зі своїми колегами зі Східної лікарні Памели Юд Нетерсоул під керівництвом доктора Сіу-Вай Чой виявили, що порушення сну згубно позначається на структурі людського ДНК.

Дослідження проводилося над 49-ма лікарями, кров яких аналізували в різні часові проміжки. Крім того, були також взяті зразки крові у працівників швидкої допомоги, які спали менше 3-х годин після нічної зміни на роботі.

Вивчення аналізів дали вченим зрозуміти, що в учасників експерименту, які не змогли нормально виспатися, були виявлені розриви в структурі ДНК, які не спостерігалися у тих, хто зміг нормально виспатися.

Коментар експерта

«Навіть враховуючи те, що дане дослідження не може вважатися останньою інстанцією в цьому питанні, вже зараз ми можемо говорити про те, що недолік сну у людини цілком може запустити процеси в організмі, які в підсумку призводять до появи хронічних захворювань», — коментує підсумки досліджень доктор Чой.

Популярні новини зараз

Сергій Притула попрощався з колегами: більше не вийде на сцену улюбленого шоу

90-річний Григорій Чапкіс одружився вчетверте на 38-річній обраниці: всі подробиці

Таюне тепер на другому місці: партнерка Олега Винника заінтригувала шанувальників грандіозними планами

Обрізала волосся і зробила коротке каре: 49-річна Лера Кудрявцева захопила стильним перетворенням – від ляльки Барбі не залишилося і сліду (фото)

Показати ще
Вчені назвали вік, в якому з'являються перші ознаки старіння

Як заявляють учені, підсумки цих досліджень допоможуть в майбутньому змінити шаблони роботи людей, які працюють в нічний час, у яких розпорядок дня і порядок змін динамічний.

На завершення хотілося б сказати, що навіть при самому напруженому графіку людині слід знаходити хоча б 6 годин безперервного сну.

Якщо тебе дійсно цікавить тема того, як деякі звички і продукти здатні вплинути на ДНК людини, то вкрай рекомендую статтю, опубліковану раніше, про виявлення такого ефекту через популярного серед людей способу проведення дозвілля.

Відео по темі:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Еріка Герцег у відвертій сукні продемонструвала стрункі ніжки. Меладзе в захваті від своєї колишньої.

  2. Красуня Хюррем з "Величного століття" похвалилася розкішною фігурою в сукні. Сам Сулейман не встояв би.

  3. Розкішна білявка Таюне... дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах.

  4. Алла Мазур перемогла рак і показала фото без перуки: як 55-річна ведуча ТСН виглядає зараз.

  5. Алерголог Майя Руселевич розповіла, чи існують "уколи від амброзії". Ти будеш здивована.