Галіфе дійсно прийнято вважати одним з найбільш важко усуваються зон. Всі запаси жиру, які наш організм зберігає, зазвичай накопичуються або в нижній частині живота, або ж на зовнішній стороні стегон. В процесі життєдіяльності, наш організм не використовує запаси жиру з верхньої частини стегон, а це і говорить про те, чому прибрати жир з зони галіфе є однією з найбільш складних завдань при схудненні.

У формуванні так званих «вушок» на стегнах, галіфе, досить активно бере участь саме м'язова тканина. Тому не варто забувати конкретно про регулярних фізичних вправах, особливо тих, де беруть участь сідничні м'язи і тих, які підвищують тонус м'язів ніг. Проблема в тому, що отвисая, слабкі сідничні м'язи утворюють ось ті самі, складки з боків стегон і тренуватися просто необхідно. Можна помітити, що при регулярних правильних присіданнях, галіфе підтягнеться.

Анна Билоус, спортивный диетолог-нутриционист, о галифе
Ганна Білоус, спортивний дієтолог-нутриционист, про галіфе

Галіфе з'являється в тому випадку, якщо:

  • Рівень тілесного жиру перевищує 34% (ІМТ)
  • Рівень вісцерального жиру вище показника 10
  • Відсутність м'язового тонусу, яке як раз таки і сприяє появі складок
  • Впливає особливість типу фігури. У дівчини-груші, «вушка» можуть утворюватися навіть при загальній стрункості тіла
  • Проблеми з гормональним фоном

Проте, яка б саме причина появи складок у верхній частині стегна вас би не турбувала, їх можна усунути лише за допомогою регулярних тренувань і правильного харчування. Не існує панацеї, не варто розраховувати на диво. Якщо у вас виникла мета – позбутися від жиру в зоні галіфе, то потрібно розуміти, що це важка праця і щоденна робота над собою.

Насамперед, з чого ми з вами почнемо – це харчування.

Відео дня: Володимир Зеленський займається спортом

Чим швидше ви почнете правильно харчуватися, тим швидше ваш організм почне витрачати конкретно той жир, який накопичується всередині вас в зоні галіфе. Таким чином, ви запустите процес жиросжигания, а привчивши організм до регулярного правильному харчуванню, розміри ваших «вушок» почнуть візуально зменшуватися. В даному випадку, ви можете звернутися до дієтолога, або спробувати самостійно вибрати зручний для вас режим харчування, але найбільш сучасним і ефективним є 3-х фазна система живлення, в основі якої лежить відновлення метаболізму. Вона дозволяє не тільки схуднути, але і позбавляє від необхідності постійно сидіти на дієтах. Коли жінка досягає своєї мети, то вона точно буде знати, як утримувати свою вагу в нормі. Результативність цієї системи підтверджена міжнародними науковими дослідженнями протягом більше двадцяти років і успіхами мільйонів жінок, які навчилися управляти своєю вагою без виснажливих дієт.

Популярні новини зараз

Сучасний гардероб «старіючої Барбі»: 48-річна Кудрявцева похвалилася новим одягом

Дружина Олега Винника вийшла з тіні артиста, щоб заспівати пісні, які він написав для неї

Бенкет під час чуми: Петра Чернишова та Анастасію Заворотнюк побачили з келихом мартіні на елітному курорті (ФОТО)

Східна принцеса: Ані Лорак показала доньку від колишнього чоловіка

Показати ще

Як прибрати целюліт зовнішньої сторони стегна: топ ефективних вправ

Тренування – друга основна частина системи «проти жиру» в зоні галіфе. Як з'ясувалося раніше, відсутність м'язового тонусу сприяє появі складок на зовнішній стороні стегон, відповідно, необхідно тренуватися. Хоча б 30 хвилин у день.

Для того щоб швидше позбутися від жиру в області галіфе, ви можете вибрати для себе один з наступних видів спорту:

  1. АКВААЕРОБІКА (250-300 ккал за 30 хв) – цей вид занять спрямований на зміцнення здоров'я і поліпшення фігури. Тренування дозволяють швидко спалювати калорії, оскільки додаткова енергія витрачається на підтримання температури тіла у воді
  2. CURVES (500 ккал за 30 хв) — включає в себе 5 компонентів фітнесу: аеробні та силові вправи, розминку, затримку й розтяжку. Справа в тому, що заняття проходять на гідравлічних тренажерах (аналогічно аквааеробіки), що створюється шляхом тиску рідини в циліндрі, на відміну від стандартних блочних тренажерів. Таке обладнання дає можливість плавно змінювати діапазон навантаження і уникати ударних навантажень на суглоби і сухожилля. Підходить людям різного віку і не вимагає спеціальної фізичної підготовки.
  3. КАЛЛАНЕТИКА (450 ккал за 30 хв) – допоможе вам розробити суглоби. Під час виконання вправ важливо правильно дихати і уникати дискомфорту. Підтримання статичних поз вимагає енергії. Величезний плюс в тому, що калланетика розвиває гнучкість, зміцнити всі групи м'язів, оздоровлює хребет

Це три основних види фізичних навантажень, які допоможуть вам позбавитися від галіфе в найкоротші терміни.

Масажі в боротьбі з галіфе, будь-якого виду обгортання, застосування банок, а також інші методи будуть працювати лише як додатковий інструмент до правильного харчування і тренувань.

Зона галифе: как убрать
Зона галіфе: як прибрати

Хочу сказати вам, дорогі читачки, якщо ви дійсно хочете позбутися від жиру в зоні галіфе, то які вправи ви б не виконували, якими додатковими методами ви б не користувалися, потрібно розуміти, що спочатку потрібно підготувати своє тіло цілком. Саме тому, якщо ви хочете змусити худнути» певні зони, то перш за все, вам потрібно знизити індекс маси тіла (загальний тілесний жир) в організмі в цілому. А для цього потрібно лише повірити в себе, і почати працювати над своїм харчуванням і виділяти в день регулярно, хоча б 30 хвилин для фізичних вправ.

Нагадаємо, планка – універсальне статистичне вправа, яке впливає на м'язи кора і забезпечує підтримку внутрішніх органів, формування правильної постави і зміцнює нижню частину спини і сідниць.

Більше цікавих матеріалів читай на clutch.ua.

Дивись відео по темі: