Спорт після пологів існує! Тренер проекту Зважені та щасливі 8 Марина Узєлкова чудова спортсменка і турботлива мати. Як успішно все поєднувати і знаходити на це час, вона неодноразово розповідала. Маючи дітей, Марина продовжує виглядати стрункою і підтягнутою. Коли починати займатися спортом після пологів і як не нашкодити своєму здоров'ю – читайте в матеріалі.

Коли можна починати займатися спортом після пологів?

Пологи – це складний фізіологічний процес, який зачіпає не тільки фізичний, але й психосоматичний рівень жінки. Відчувати ви можете себе прекрасно, але по факту організм ослаблений і не підлягає навантаженню. Тому найближчий місяць про спорті потрібно забути. Якщо пологи природні, без розривів, проблем і ускладнень не раніше ніж через 40 днів після пологів ви можете приступати до помірних і невеликим навантаженням.

Марина Узєлкова розплакалася в фіналі «Зважені та щасливі»

Якщо пологи були з допомогою кесаревого розтину, то заняття спортом показані не раніше, ніж через 4-6 місяців після пологів. Ви повинні розуміти, що була зроблена порожнинна операція. Дуже важливо, як були зшиті черевні м'язи. Якщо перестаратися з фізичними навантаженнями, може підвищитися внутрішньочеревний тиск, що призведе до розриву швів.

«Кожній мамі після пологів настійно рекомендують навідатися до гінеколога. Це як раз той момент, коли ви повинні упевнитися про свій стан і отримати у лікаря дозвіл на фізичну активність», – сказала Марина.

Як підтягнути живіт після пологів?

Тренер проекту Зважені та щасливі 8 суворо рекомендує входити в спортивний спосіб життя поступово. У перший період навантаження потрібно брати мінімальні:

Популярні новини зараз

Захоплювала небувалою красою: як в реальності виглядала єдина дочка Сулеймана

"Як у раю": Софія Ротару показала свій особняк за мільйон доларів

Чекає малюка від Балана: вагітна Кароль приховала кругленький животик під джинсовою курткою

Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе зіграла весілля з іншим: "Він зробив мені пропозицію. Я погодилася"

Показати ще
  • Не біг, а ходьба на вулиці або в спортивному залі;
  • Не глибокі приседы, а полуприседы;
  • Щадне кардіо.

Намагайтеся робити вправи в положенні лежачи (це не стосується тих, у кого діастаз).

Приділяйте увагу спите, т. к. на неї додалося багато додаткових навантажень на протязі всієї вагітності. Ваш м'язовий корсет повинен залишатися у формі, яку необхідно підтримувати за допомогою несилових тренувань. При виконанні будь-яких вправ спина завжди повинна притискатися до підлоги. Тоді навантаження на хребет буде мінімальна, а відповідно знижується ризик утворення гриж і травматизації спини.

Марина Узєлкова «після розлучення» завела нові знайомства

Нагадаємо, Марина Боржемская-Узєлкова — відомий бізнес-тренер, продемонструвала дві вправи, одне з яких направлене на розвиток пружності сідничних м'язів, а друге — на м'язи преса.

Більше цікавих матеріалів читай на clutch.ua.

Дивись відео по темі:

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Коротке волосся і гострі вилиці: Заворотнюк показала, як виглядає зараз. З'явилося нове фото.
  2. Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе зіграла весілля з іншим. Співачка сказала: "Він зробив мені пропозицію. Я погодилася".
  3. Найбільший в Україні онлайн-магазин одягу Lamoda дарує покупцям знижку на речі відомих брендів.
  4. Солодкі моменти вдома: зірки Instagram зізналися, що Nutella® - улюблений десерт як дітей, так і дорослих.
  5. Сонячний ранок в колі сім'ї може починатися не з кави, а з десерту Nutella®. Шоколадна паста - ідеальне доповнення до сніданку.
  6. Блогери України поділилися смачним блюдом власного приготування. А з Nutella® - це взагалі так просто і легко.