На початку літа 2018 року у маленької американки Роксли Досс був діагностований рак мозку в запущеній стадії під назвою дифузна пухлина стовбурових клітин мозку, яка, як правило, найчастіше зустрічається саме у дітей.

Батьки не могли повірити в це, і відвідали ще чотирьох лікарів, але всі вони підтвердили такий невтішний діагноз дівчинки і повідомили батькам про те, що шансів вилікуватися у дівчинки немає. Єдине, що вони можуть запропонувати — зовсім трохи продовжити життя дитини, провівши кілька курсів радіотерапії.

Роксли Досс
Роксли Досс

Опромінення відбувалося близько трьох місяців, після чого неврологи провели МРТ для того, щоб оцінити ефект від цієї процедури. Але в якому ж шоці вони опинилися, побачивши результати сканування: вони показали, що пухлина просто зникла з мозку дівчинки, не залишивши й сліду.

В Индии парень очнулся по дороге на собственные похороны

Дифузна пухлина стовбурових клітин мозку — це досить рідкісна і агресивна форма раку, яку найчастіше виявляють у дітей 5-9 років. Зазвичай ніяких причин або передумов для його освіти немає. З часом, ця пухлина впливає на серцебиття, дихання, ковтання, зір, а також на сон і артеріальний тиск. На жаль, після встановлення діагнозу, середня тривалість життя дитини не складає більше 9 місяців.

Зараз дівчинка повернулася до свого улюбленого заняття — верховій їзді
Зараз дівчинка повернулася до свого улюбленого заняття — верховій їзді

Нагадаємо, раніше ми писали про небезпеки, які чекають на любителів занадто солоних страв. Зокрема, мова йде про можливі переломах і крихкості кісток. Переходь по посиланню, щоб дізнатися більше.

Популярні новини зараз

У білій міні-спідниці: 41-річна Лорак вразила більш стрункою фігуркою

Як виглядали наложниці султанського гарему 100 років тому: останні наступниці Роксолани

Захотілося молодого тіла: старіючого Баскова запідозрили в романі з Єгором Кридом

Анастасія Волочкова зізналася, що одного разу з нею зробили в гінекологічному кабінеті – ходити до лікарів більше не буде

Показати ще

Крім того, радимо ознайомитися з ексклюзивним матеріалом Clutch, в якому ми розповіли про традиції жіночого обрізання і поширеності цієї звірячої процедури в Україні. Цікаво дізнатися, скільки в нашій країні варто скалічити дитину? Тоді читай і поділися цією інформацією з друзями — це дійсно те, що повинна знати кожна свідома дівчина.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua