У кожної людини хропіння відрізняється своїм особливим тембром і гучністю. Воно виникає в момент вібрації м'яких тканин гортані і глотки. Хропіння не просто заважає оточуючим, воно може бути симптомом небезпечного захворювання.

Хропіння у жінок: причини і лікування

Порушення роботи серцево-судинної системи. Фахівці виявили зв'язок хропіння і розвитку серцевих патологій, які ведуть до виникнення інфарктів, інсультів та ішемічної хвороби серця. Під час сну у людини, що хропить, збивається дихання, організм отримує недостатню кількість кисню і це впливає на серцево-судинну систему.

Ожиріння. Зайві кілограми здатні викликати легкий храп і повноцінне хропіння. Велика кількість жирових тканин погіршує прохідність дихальних шляхів, через це з'являються характерні звуки.

Хронічні захворювання дихальних шляхів. До них відносяться: риніт, тонзиліт, синусит і інші хвороби. Такі недуги здатні призводити до появи хропіння. Ти можеш навіть не помітити, що причина саме в хронічних захворюваннях, але в будь-якому випадку потрібно зайнятися лікуванням першоджерела.

Популярні новини зараз

Пережила Жанну Фріске і точить зуб на Катерину Тулупову: у Мережі з'явилася перша дружина Дмитра Шепелєва – її ім'я і фото

Колишня дружина Потапа в бікіні продемонструвала фігуру, якої немає в Каменських

Ані Лорак вперше показала обличчя без макіяжу: не таке, як на фото в соцмережах

Нова конкурентка Каменських: дружина Олега Винника в ультракоротком міні засвітила ідеальну фігуру

Показати ще

Положення тіла під час сну. Якщо ти спиш на спині — чекай, що почнеш сопіти і хропіти. У такому положенні м'язи глотки дуже сильно розслабляються, через чого і виникають звуки під час сну.

Крім названих причин, хропінню сприяє вагітність, прийом певних медикаментозних препаратів, в тому числі і снодійного, вживання алкоголю та куріння.

Волосся на обличчі у жінок: причини і як позбутися

Лікування хропіння у жінки. Якщо проблема викликана ожирінням, то, звісно, потрібно грамотно позбутися від зайвих кілограм. Коли хропіння виникає через хронічні захворювання дихальних шляхів — правильне рішення звернутися за допомогою до отоларинголога. Якщо справа в положенні тіла уві сні, то іноді досить перевернутися на бік або на живіт і проблема вирішена. Серцево-судинні захворювання, що супроводжуються хропінням, повинен лікувати лікар.

Далі дивись незвичайне інтерв'ю з дієтологом про ЗСЖ:

Як уникнути хропіння

Людство придумало багато різних пристосувань, вправ і медикаментів, щоб позбавитися від хропіння. Але в більшості випадків нав'язливих і противних звуків найлегше уникнути. Не вживай алкоголь у великих дозах, не кури, вчасно лікуй захворювання дихальних шляхів, харчуйся правильною їжею і займайся фізичним навантаженням. Одним словом, веди здоровий спосіб життя.

Дивись відео про кращі прилади для боротьби із хропінням: